Czerna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
216/4929/OGS
Powierzchnia działki
1 652 m2
Cena
140 000 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Szambo - ekologiczne
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

MSR Nieruchomości przedstawia na sprzedaż działkę gruntu o powierzchni 1652 m2, która znajduje się w miejscowości Czerna gm. Nowogrodziec, zaledwie kilka minut od Nowogrodźca.
Działka gruntu położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, bliskość lasu oraz terenów zielonych urozmaica to miejsce.
Działka w kształcie prostokąta, teren płaski, dojazd do działki drogą utwardzoną.

Dostępne media: woda, prąd – w drodze

W MPZP grunt oznaczony symbolem 14 MN ustala się:
- trwałą adaptację istniejącej zabudowy mieszkaniowej, a ponadto dla projektowanej zabudowy mieszkaniowej:
- minimalna powierzchnia nowo wydzielanych działek – 1000 m2,
- maksymalna wysokość projektowanej zabudowy: +9,0 m mierzona od poziomu terenu przy wejściu głównym do obiektu, przykrycie dachami stromymi symetrycznymi, maksymalny wskaźnik zabudowy – 0,20,
 
Dopuszcza się:
-  jako funkcje uzupełniające - zabudowę zagrodową, gospodarstwa agroturystyczne, obiekty usługowe i administracyjne, pensjonaty, obiekty gospodarcze, garaże i parkingi, sady i uprawy szklarniowe, boiska i place zabaw, zieleń urządzona, pojedyncze nieuciążliwe zakłady rzemieślnicze, stawy rekreacyjne, obiekty i urządzenia infrastruktury technicznej;
 
W niedalekiej odległości znajdują się tereny zielone i rekreacyjne, szkoła podstawowa oraz sklep. W odległości około 7 km do Czernej znajduje się miejscowość Nowogrodziec gdzie znajduje się ośrodek zdrowia, Urząd Gminy, apteki, sklepy spożywcze typu DINO i Biedronka, restauracje, szkoła i przedszkole.
 
 
Działka położona jest w cichej i spokojnej lokalizacji z dala od aglomeracji miejskiej. Sąsiedztwo stanowi rozproszona zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. 
Miejscowość Czerna znajduje się na szlaku drogi nr 94, jest to główna trasa, która prowadzi do dwóch atrakcyjnych miejscowości: Bolesławca oraz Zgorzelca.
W miejscowości tuż obok w Wykrotach znajduje się bardzo dobrze rozwijająca się strefa ekonomiczna z licznymi miejscami pracy.
 
Zapraszam na prezentację!
Cena: 140 000 zł
Wynagrodzenie dla biura ponosi wyłącznie strona sprzedająca!

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Sklep, Kościół, Zabudowa niska, Rzeka, Plac zabaw, Restauracja, Las, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Magda Rzewnicka

Magda Rzewnicka

Telefon:
572344551
E-mail:
magda@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej