Zagajnik

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
181/4929/OGS
Powierzchnia działki
11 302 m2
Cena
678 120 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

MSR Nieruchomości przedstawia na sprzedaż działkę gruntu o pow. 1,13 ha w miejscowości Zagajnik, gmina Nowogrodziec. Dojazd do działki z dwóch stron drogą asfaltową. Teren płaski, kształt działki nieregularny.
Media: woda i prąd przy granicy działki.

W MPZP grunt oznaczony symbolem Z 03 Mwr - Tereny rozproszonego zainwestowania wiejskiego.
W obrębie terenów zainwestowania wiejskiego dopuszcza się lokalizację zabudowy zagrodowej, mieszkaniowej i usługowej, nieuciążliwej produkcji i magazynowo-składowej oraz zainwestowania służącego celom publicznym, w tym związanego z gospodarką komunalną. 

Działka położona jest w cichej i spokojnej lokalizacji z dala od aglomeracji miejskiej. Sąsiedztwo stanowi rozproszona zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Działka graniczy z miejscowością Wykroty, która ma dostęp na szlak drogi nr 94, jest to główna trasa, prowadząca do dwóch atrakcyjnych miejscowości: Bolesławca oraz Zgorzelca. W tym rejonie znajduje się również rozbudowana strefa ekonomiczna. 
Istnieje możliwość wydzielenia mniejszych działek.

Cena: 678 120 zł 

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Magda Rzewnicka

Magda Rzewnicka

Telefon:
572344551
E-mail:
magda@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej