Bolesławiec

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
92/4929/ODS
Cena
1 200 000 PLN
Rynek
Wtórny
Powierzchnia użytkowa
205,62 m2
Powierzchnia
378,83 m2
Powierzchnia działki
1 868 m2
Rok budowy
2015
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Miejska na działce
Miejska na działce
Ciepła woda
Piec gazowy
Rodzaj ogrzewania
Gazowe, Kominkowe, CO własne, Węglowe, Piec
Liczba tarasów
1
Garaż (liczba miejsc)
2
Pomieszczenie gospodarcze
Tak
Piwnica
Tak
Ogród
Tak

Opis nieruchomości

Dom w Bolesławcu przy ul. Zabobrze.
Na sprzedaż dom położony na dużej działce z dala od miejskiego zgiełku. Dom posadowiony jest na 18 arowej działce, w Bolesławcu przy Zabobrzu. Wzdłuż bocznych granicach działki znajdują się liczne nasadzenia drzew i krzewów. Wejście do domu znajduje się od strony frontowej z poziomu gruntu, lecz dzięki pochylonemu ukształtowaniu działki z tarasu znajdującego się na tyłach budynku rozpościera się widok na okoliczne łąki i lasy. W ogrodzie znajduję się młode drzewa owocowe oraz ozdobne krzewy i kwiaty. Na działce znajduje się parterowy, w pełni podpiwniczony budynek z użytkowym poddaszem i garażem oraz wolnostojący budynek gospodarczy z miejscem postojowym i drewutnia. Budynek został wybudowany z myślą o komforcie i bezpieczeństwie, stąd przy jego budowie zastosowano przemyślane i funkcjonalne rozwiązania. W budynku zastosowano dwa rodzaje ogrzewania: gazowe oraz węglowe, dodatkowo w salonie znajduje się pieco-kominek z kumulacją ciepła. Na system zabezpieczenia domu składają się: alarm oraz zewnętrzny monitoring. We wszystkich oknach znajdują się przeciwwłamaniowe elektryczne rolety. W piwnicach znajdują się: kotłownia, szeroki garaż, pralnia z łazienką oraz duże pomieszczenie. Na parterze wyraźnie oddzielono strefę dzienną, na którą składa się przestronny wyskoki salon (5,2 m) z wyjściem na taras oraz oddzielna kuchnia. W końcu korytarza znajdują się sypialnie z ogólnodostępną łazienką. Na poddaszu znajduje się duża sypialni z łazienką i garderobą.

Powierzchnia użytkowa 205,62 m2.
Powierzchnia bud. gosp. 68,43 m2.
Powierzchnia całkowita 378,83 m2.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Ogrodzenie: Mieszane

Kontakt

Marcin Skrzypczynski

Marcin Skrzypczynski

Telefon:
572 344 554
E-mail:
marcin@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej