Nowa Wieś

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
163/4929/ODS
Cena
229 922 PLN
Powierzchnia użytkowa
170 m2
Powierzchnia
210 m2
Powierzchnia działki
3 600 m2
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
7
Stan budynku
Do kapitalnego remontu
Typ domu
Wolnostojący
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Rodzaj ogrzewania
Węglowe

Opis nieruchomości

Na sprzedaż zabudowana działka gruntu o powierzchni 3600 m2, położona w miejscowości Nowa Wieś Zebrzydowska, gmina Nowogrodziec. Na nieruchomość składają się:
- budynek mieszkalny składa się z dwóch części: mieszkalnej o powierzchni ok 170 m2 (7 pokoi, kuchnia, łazienka, korytarz, wiatrołap) oraz gospodarczej o powierzchni ok 40 m2 + poddasze (istnieje możliwośc adaptacji na cele mieszkaniowe)
- budynek gospodarczy z bramą wjazdową o powierzchni ok 75 m2, znajdujący się bezpośrednio przy budynku mieszkalnym,
- budynek gospodarczy wolnostojący/stodoła z dwoma bramami wjazdowymi.

Nieruchomość położona jest wśród domów jednorodzinnych w zabudowie zainwestowania wiejskiego i posiada bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej. W bliskiej odległości znajdują się: przystanek autobusowy, szkoła podstawowa, plac zabaw, sklep spożywczy.

Cały teren objęty jest miejscowym planem z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową co daje możliwośći podzielenia działki i dodatkowej zabudowy.

Media: woda, kanalizacja, energia elektryczna.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Ogrodzenie: Mieszane

Kontakt

Marcin Skrzypczynski

Marcin Skrzypczynski

Telefon:
572 344 554
E-mail:
marcin@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej