Gierałtów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
67/4929/ODS
Cena
205 000 PLN
Rynek
Wtórny
Powierzchnia użytkowa
100 m2
Powierzchnia
100 m2
Powierzchnia działki
8 700 m2
Rok budowy
1975
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
5
Typ domu
Wolnostojący

Opis nieruchomości

REZERWACJA
Idealna oferta dla osób poszukujących ciszy i spokoju.
Na sprzedaż uroczy dom z dużym potencjałem o powierzchni 100 m2 położony w miejscowości Gierałtów. Wnętrze budynku w całości przeznaczone do własnej aranżacji. Dom znajduje się na słonecznej działce wśród zieleni, działka o powierzchni 8700 m2 z nasadzeniami drzew, częściowo ogrodzona.
Na powierzchnię budynku mieszkalnego składają się salon, cztery przestronne pokoje, kuchnia, łazienka, spiżarnia. W budynku znajduje się również kotłownia oraz dodatkowe pomieszczenie na piętrze z możliwością przystosowania na funkcjonalną sypialnię ze strefą wypoczynkową.
W budynku zamontowano drewniane okna, drzwi wejściowe drewniane, na podłogach drewniane deski oraz płytki. Dach pokryty dachówką ceramiczną. Dom ogrzewany z własnego pieca wszystkopalnego.
Na posesji znajduje się również garaż oraz duże pomieszczenie gospodarcze.
W najbliższej okolicy sklep oraz mnóstwo terenów rekreacyjnych dla aktywnie spędzających czas.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Agnieszka Wysocka

Agnieszka Wysocka

Telefon:
572344551
E-mail:
agnieszka@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej