LOKAL
na
SPRZEDAŻ
1 770 000 PLN
2 868,72 PLN/m2
BOLESŁAWIEC
Opis
Na sprzedaż budynek usługowo – mieszkalny położony w Bolesławcu przy ul. 10-marca. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1158 m2 zabudowana budynkiem o łącznej powierzchni 617 m2. Teren ogrodzony, częściowo wyłożony kostką brukową, zagospodarowany na miejsca parkingowe z dwoma bramami wjazdowymi (do części mieszkalnej oraz od strony hali, bezpośrednio przy rampie rozładunkowej).

Położenie nieruchomości oraz funkcjonalne połączenie obiektu pozwala na prowadzenie małej produkcji, gastronomii np. firmy cateringowej. Istnieje również możliwość podzielenia budynku na część np. mieszkalną lub biurową i usługową. Część mieszkalna i usługowa posiadają oddzielne ogrzewanie i oddzielne liczniki.

Na zabudowania składają się:
- część mieszkalna o powierzchni 174,6 m2, którą, w miarę potrzeb, można zaaranżować na powierzchnię biurową,
- część handlowa połączona bezpośrednio z częścią hali. Część handlowa z dużymi witrynami wyeksponowana jest od strony parkingu. Część, w której znajduje się hala posiada 2 poziomy. Na 1 znajduje się duże pomieszczenie z bramą i dostępem do rampy załadunkowej, na poziomie 0 znajdują się kilka pomieszczeń pomocniczych, część socjalna, kotłownia.

Obiekt wyposażony jest w instalacje monitoringu, alarmową, teleinformatyczną, elektryczną, gazową, wodną, kanalizacyjną, ogrzewanie oraz częściowo w klimatyzację.

W bezpośredniej okolicy znajduje się ogólnodostępne miejsca parkingowe, dwie drogi dojazdowe, liczne punkty handlowo – usługowe, przystanki autobusowe.
Szczegóły oferty

Cena1 770 000 PLN

RynekWtórny

Liczba pięter2

Rok budowy1996

Rodzaj budynkuBiurowo-handlowy

PrzeznaczenieHandlowo/Usługowe

Przeznaczenie dodatkowe (lokal)Biurowe, Gastronomiczne, Handlowo/Usługowe

Rodzaj ogrzewaniaGazowe, CO własne