DOM
na
SPRZEDAŻ
740 000 PLN
2 956,45 PLN/m2
ŁAZISKA
Opis
Dom dla rodziny wielopokoleniowej, z możliwością wykonania niezależnego wejścia i mieszkania na piętrze lub oddzielnego mieszkania na parterze dla osoby starszej.

Nieruchomość położona w miejscowości Łaziska, gm. Bolesławiec.

Ogłoszenie
Sprzedam dom jednorodzinny, wolnostojący z garażem dwustanowiskowym. Budynek znajduje się na działce o powierzchni 1828 m2. Na działce znajdują się liczne nasadzenia kwiatów, krzewów i drzew, oczko wodne z estakadą oraz drzewa owocowe. Ogród wyposażony jest w instalację automatycznego nawadniania. Budynek został wybudowany w technologii tradycyjnej, ocieplony styropianem. Dach pokryty dachówką ceramiczną. Okna w budynku posiadają szyby P4 oraz wyposażone są w zewnętrzne rolety (na parterze wszystkie rolety są elektryczne), drzwi przeciwwłamaniowe.
Dom jest duży i bardzo funkcjonalny, z dwoma tarasami na parterze, przy budynku znajduje się drewutnia. Na parterze znajduje się kuchnia z jadalnią z wyjściem na taras, salon z wyjściem na taras, łazienka, pokój, a w części gospodarczej letnia kuchnia z przejściem do garażu i wyjściem na ogród. Na piętrze znajdują się 4 pokoje ( dwa pokoje posiadają wyjście na balkon), łazienka, pralnia, pomieszczenie gospodarcze. Na podłogach znajduje się drewniany parkiet, drzwi do wszystkich pomieszczeń również są drewniane, parapety z naturalnego kamienia. Budynek wyposażony jest w alarm i centralny odkurzacz.
Cicha spokojna okolica z tarasu na piętrze jest piękny widok na pola i lasy.

Powierzchnia użytkowa:
- parter 136,7 m2 + garaż 36 m2,
- poddasze 113,6 m2 + pomieszczenie nad garażem.
Szczegóły oferty

Cena740 000 PLN

RynekWtórny

Powierzchnia użytkowa250,30 m2

Powierzchnia250,30 m2

Powierzchnia działki1 828 m2

Rok budowy2001

Liczba pięter1

Liczba pokoi6