MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
419 900 PLN
5 864,53 PLN/m2
BOLESŁAWIEC
ul. K. I. Gałczyńskiego
Opis
Na START – Gałczyńskiego
II etap sprzedaży już trwa !! 

Decydując się na zakup mieszkania od wiarygodnego dewelopera zyskujesz:
- osłonę przeciw inflacyjną
- notarialną gwarancja stałej ceny
- gwarancje ukończenia inwestycji
- 5 letnią rękojmie

opis inwestycji:
NA START to rozbudowana oferta mieszkań 2, 3 i 4 pokojowych. Zaprojektowano 30 mieszkań 2 pokojowych o powierzchni 33-47 m2, 10 mieszkań 3 pokojowych o powierzchni ok 57 m2 oraz 35 mieszkań o powierzchni 63-68 m2. Do większości mieszkań na parterze będą przynależały tarasy, a do mieszkań na piętrach balkony. Wygodne parkowanie umożliwią miejsca postojowe naziemne oraz w garażu podziemnym. Budynek obsługują trzy wewnętrzne klatki schodowe oraz trzy windy, umożliwiające dostęp do parkingu podziemnego oraz mieszkań w całym budynku. 
Lokale oddane zostaną w podwyższonym stanie deweloperskim, a największym atutem będą zewnętrzne rolety we wszystkich oknach oraz centralne ogrzewanie z sieci miejskiej.

NA START znajduje się w funkcjonalnej przestrzeni doskonale zorganizowanego, istniejącego i lubianego przez mieszkańców osiedla. W najbliższej okolicy dostępne są placówki edukacyjne (przedszkole, szkoła podstawowa), przychodnia lekarska, place zabaw, boiska, miejsca rekreacji i odpoczynku, siłownia, sala fitness, pasaż handlowy, dyskonty spożywcze, market oraz przystanki autobusowe. Lokalizacja ta zapewnia szybki dojazd do centrum Bolesławca. Dużą zaletą są bezpośrednie połączenia autobusowe darmową komunikacją.


Szczegóły oferty

Cena419 900 PLN

Powierzchnia71,60 m2

Cena za m25 864,53 PLN

RynekPierwotny

Rodzaj budynkuNiski blok

Rok budowy2024

Piętro2

Liczba pięter4